Władze katedry i wydziału

Kierownik Katedry

prof. dr hab. inż. Stanisław Nagy

Stanowisko: profesor

Siedziba: A-4, III p., pok. 315a

Telefon: 12 617 22 09

E-mail: nagy@agh.edu.pl

Dane osobowe

Zastępca Kierownika Katedry

dr hab. inż. Jacek Blicharski , prof. AGH 

Stanowisko: profesor uczelni

Siedziba: A-4, III p., pok. 314

Telefon: 12 617 20 85

E-mail: jblich@agh.edu.pl

Dane osobowe

Dziekan wydziału

dr hab. inż. Mariusz Łaciak , prof. AGH

Stanowisko: profesor uczelni

Siedziba: A-4, III-IV piętro, pok. 328

Telefon: 12 617 22 19

E-mail: laciak@agh.edu.pl

Dane osobowe

Prodziekan ds. studiów niestacjonarnych

dr hab. inż. Adam Szurlej , prof. AGH

Stanowisko: profesor uczelni

Siedziba: A-4, III p., pok. 328

Telefon: 12 617 45 12

E-mail: szua@agh.edu.pl

Dane osobowe

Profesorowie

prof. dr hab. inż. Maciej Kaliski

Stanowisko: profesor 

Siedziba: A-4, III p., pok. 316

Telefon: 12 617 22 20

E-mail: kaliski@wnaft.agh.edu.pl

Dane osobowe

dr hab. inż. Piotr Janusz, prof. AGH

Stanowisko: profesor uczelni

Siedziba: D-2, III p., pok. 3.07

Telefon: 697 939 974

E-mail: pjanusz@agh.edu.pl

Dane osobowe

dr hab. inż. Czesław Rybicki , prof. AGH

Stanowisko: profesor nadzwyczajny

Siedziba: A-4, IIIp., pok. 314

Telefon: 12 617 20 85

E-mail: rybicki@agh.edu.pl

Dane osobowe

Adiunkci

dr Karol Dąbrowski

Stanowisko: adiunkt

Siedziba: A-4, III piętro, pok. 311A

Telefon: 12 617 22 90

E-mail: karol.dabrowski@agh.edu.pl

dr inż. Łukasz Klimkowski

Stanowisko: adiunkt

Siedziba: A-4, III piętro, pokój 315

Telefon: 12 617 22 03

E-mail: klimkowski@agh.edu.pl

Dane osobowe

dr inż. Szymon Kuczyński

Stanowisko: adiunkt

Siedziba: D-2, III p., pok.3.08

Telefon: 12 617 31 53

E-mail: szymon.kuczynski@wnaft.agh.edu.pl

Dane osobowe

dr inż. Krzysztof Polański

Stanowisko: adiunkt

Siedziba: D-2, III p., pok. 3.09

Konsultacje:
Wt. 9:30 - 11:00 (Zdalnie przez MS Teams)

Telefon: 12 617 36 68

E-mail: polanski@agh.edu.pl

dr inż. Rafał Smulski

Stanowisko: adiunkt

Siedziba: A-4, III p, pok. 312

Telefon: 12 617 31 54

E-mail: smulski@agh.edu.pl

Dane osobowe

dr inż. Tomasz Włodek

Stanowisko: adiunkt

Siedziba: D-2, III p., pok. 3.09.

Konsultacje:
w trybie zdalnym via MS TEAMS wtorek 12:30-14:00

Telefon: 12 617 36 68

E-mail: twlodek@agh.edu.pl

Dane osobowe

Asystenci

mgr inż. Jan Barbacki

Stanowisko: asystent

Siedziba: A-4, III piętro, pok. 311A

Telefon: 12 617 22 90

E-mail: jan.barbacki@agh.edu.pl

mgr inż. Andrii Oliinyk

Stanowisko: asystent

Siedziba: A-4, V p., pok. 510

E-mail: aoliinyk@agh.edu.pl

dr inż. Karolina Serbin

Stanowisko: asystent

Siedziba: A-4, III p., pok.311a

Telefon: 12 617 22 90

E-mail: serbin@agh.edu.pl

Dane osobowe

Doktoranci

mgr inż. Michał Zając

Siedziba: A4, p.V , room 501

E-mail: zajac@agh.edu.pl

 

Pracownicy emerytowani

prof. zw. dr hab. inż. Jakub Siemek , czł. rzecz. PAN, DHC

Stanowisko: profesor zwyczajny

Siedziba: A-4, Ip., pok. 124

Telefon: 12 617 22 27

E-mail: siemek@agh.edu.pl

Dane osobowe

dr inż. Czesława Ropa

Stanowisko: adiunkt

Siedziba: A-4, III p., pok. 312

Telefon: 12 617 31 54

E-mail: ropa@agh.edu.pl

Dane osobowe

dr Stanisław Łuczyński

Stanowisko: adiunkt

Siedziba: A-4, III p., pok. 315

Telefon: 12 617 31 53

E-mail: sluczyn@agh.edu.pl

Dane osobowe

 

dr hab. inż. Stanisław Wilk , prof. AGH

Stanowisko: profesor nadzwyczajny

E-mail: kontakt@przez.biuro

Dane osobowe

 

Bazy naukowe OPI

Nauka Polska

Pracownicy administracyjni

Monika Nosal

Stanowisko: referent administracyjny

Siedziba: A-4, III piętro, pok. 315

Telefon: 12 617 31 53

E-mail: mnosal@agh.edu.pl

Michał Łaśko

Stanowisko: referent

Siedziba: A-4, V piętro, pok. 501

Telefon: 12 617 36 86

E-mail: mlasko@agh.edu.pl